PROJEKT ŽIVOT UVÁDZA
RUČNE VYRÁBANÉ VÝROBKY - KONCERTY - WORKSHOPY - DIVADLÁ - DOMÁCE PRODUKTY - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO


INFORMÁCIE | PROGRAM | VÝROBCOVIA | WORKSHOPY | SLUŽBY | OBČERSTVENIE | DOBROVOĽNÍCI | FAQ


ŠTVRTOK
DRIENOK
16:00 ~ Edo Klena & Klenoty
17:00 ~ PII Jem & Matelko & Malevil
18:00 ~ Longital
19:30 ~ Vesna (CZ)
21:00 ~ Heľenine Oči
22:30 ~ Happy To Meet (CZ)
00:00 ~ San Borondon Cyclo Fanfaria
BUSDRIVER
14:00 ~ Meluzína
16:00 ~ Róbert Fapšo
18:00 ~ Grňa Live Sax
20:00 ~ Baobab
22:00 ~ Lenka Tomišková & The Flowers
00:00 ~ Djembe Picnic Band
01:30 ~ Busdriver DJ Crew
BUSDRIVER ČAJOVŇA
17:00 ~ Voda v záhrade/krajine (Viliam Vnuk)
21:00 ~ The Rebellions
00:00 ~ Fandango fireshow
DRIENOČEK
10:00 ~ Vreckové pexeso (Laurik, Katka)
11:00 ~ Zvieratká z papiera (Katka, Laurik)
12:00 ~ Rain stick (Laurik, Nikola)
13:00 ~ Prázdninový pozdrav (Nikola, Laurik)
14:00 ~ Strapaté prívesky (Alena, Daniela)
15:00 ~ Nezábudka a Divozel: čítanie s Luciou Grejtákovou
15:00 ~ Prázdninový pozdrav (Daniela, Alena)
16:00 ~ Maľovanie na okrúhliaky (Mey, Pali)
17:00 ~ Výroba senzomotorického koberca (Pali, Mey)
18:00 ~ Jano Cíger z Mädokýša: Janko Hraško

SOBOTA
DRIENOK
12:00 ~ Fantalýro
13:00 ~ Kodama Hands
14:00 ~ Vojta Violinist (CZ)
15:00 ~ Ľudové Mladistvá
16:00 ~ Campana Batucada Workshop
17:00 ~ La3no Cubano
18:30 ~ Zuzana Mojžišová (feat.: Oskar Rózsa, Andrej Šeban
               Martin Valihora, Stano Palúch, Rasťo Andris, Oskar Török)
20:00 ~ Bojan Krstić Orkestar (SRB)
21:30 ~ Hrdza
23:00 ~ Campana Batucada Show (feat. ohňová show)
00:30 ~ DJ Matthew
BUSDRIVER
14:00 ~ Fantovlas (Bábkové divadlo)
16:00 ~ Fejda (Peter Fedorčák)
18:00 ~ Big Cigars
20:00 ~ Neni Němý (CZ)
22:00 ~ Secret Session
00:00 ~ Capre
01:30 ~ Juju Planet Dub & Folklórny súbor Žito
BUSDRIVER ČAJOVŇA
15:00 ~ Čo mi môžu policajti? (Rastislav Ďurove)
17:00 ~ Všetko pre nič (VLK)
19:00 ~ My sme les (Rastislav Mičaník)
21:00 ~ Alternatívny sprievodca provinčným malomestom:
               Bizarný východ (Samčo brat dážďoviek)
DRIENOČEK
10:00 ~ Divadlo na hojdačke: Na Zemi dobre mi
11:00 ~ Veľká mapa Afriky (Maja)
12:00 ~ Zvieratá v Afrike (Maja)
12:00 ~ Divadlo KaSia: Zajko Fajko a hadík Vadík
13:00 ~ Bubny (Daniela, Alena)
14:00 ~ Hra na Orffové nástroje (Pali, Mey)
15:00 ~ Beseda o knihách Jobusových
15:00 ~ Ďalekohľad na Safari (Laurik, Nikola)
16:00 ~ Nature hunt (Katka, Laurik)
17:00 ~ Divadlo KaSia: Zajko Fajko a časostroj
               Výlet do budúcnosti
PIATOK
DRIENOK
12:00 ~ Milan André
13:00 ~ Rudy Bujna
14:00 ~ Sisa Féher & Vladko Mikláš / Bardo
15:00 ~ FunTomas
16:00 ~ Maok
17:00 ~ Tranzan
18:30 ~ Katka Koščová / Geišbergovci / Špiner
20:00 ~ SuRealistas (AR/IT)
21:30 ~ Balkansambel
23:00 ~ N3O
BUSDRIVER
14:00 ~ Tichá Voda
16:00 ~ The Sages
18:00 ~ Ildikó Kali
20:00 ~ Helado Infinto (AR/Chile)
22:00 ~ Ficture
00:00 ~ Zoo And Aquarium
01:30 ~ DJ Jaschi
BUSDRIVER ČAJOVŇA
15:00 ~ Texty ľudové a zľudovelé (Mochi)
17:00 ~ Prečo ľudia veria nezmyslom?
19:00 ~ Busdriver talk I
21:00 ~ Busdriver talk II
23:00 ~ Krst Svedkov Liehovových (Gabriel Žifčák)
DRIENOČEK
10:00 ~ Divadlo Žihadlo: Farbičková princezná
11:00 ~ Etno vejáre (Alena, Daniela)
12:00 ~ Divadielko Maťo: Ministerstvo nápadov
13:00 ~ Drevené náhrdelníky (Nikola, Laurik)
14:00 ~ Divadlo Žihadlo: Apači papáči
15:00 ~ Africký obrázok (Laurik, Katka)
16:00 ~ Projekt BROZ: Záhrada svetla
17:00 ~ Exotické masky (Daniela, Alena)
18:00 ~ Jano Cíger z Mädokýša: Janko Hraško

NEDEĽA
DRIENOK
12:00 ~ Jano Svetlan Majerčík
13:00 ~ Petra Humeňanská Amar
14:00 ~ Zuzana Homolová & Miloš Železňák
15:00 ~ Irish Rose
BUSDRIVER
12:00 ~ Voľný program
DRIENOČEK
10:00 ~ Divadlo na hojdačke: Sofia z predmestia
11:00 ~ Prírodné závesné ozdoby (Mey, Pali)
12:00 ~ Divadlo KaSia: Bodkovaná farma
12:00 ~ Priestorové maľovanie (Pali, Mey)
13:00 ~ Prírodné lapače snov (Nikola, Laurik)
14:00 ~ Kedy tam už budeme (Lucia Grejtáková)
15:00 ~ Jano Cíger z Mädokýša: Janko Hraško


>>> STIAHNUŤ INFORMÁCIE A PROGRAM <<<